Zestawy podsłuchowe

MINI REJESTRATOR GŁOSU UKRYTY W PAMIĘCI PRZENOŚNEJ PENDRIVE 4GB

Miniaturowy dyktafon zakamuflowany jest w środku pamięci przenośnej typu Pendrive. Od normalnego Pendrive’a odróżnia go tylko mikro przełącznik. Po przełączeniu pendrive automatycznie zaczyna nagrywanie. Nikt nie zorientuje się, że ten Pendrive ma właściwości nagrywania dźwięku. W trakcie nagrywania nic nie świeci się, mikrofonu nie widać, nie wydaje żadnych dźwięków. Tylko posiadacz wie, że nagrywanie w urządzeniu jest włączone. Pamięć 4GB pozwala na rejestrację ok. 48 godzin wysokiej jakości dźwięku. Nie ma więc potrzeby kasowania nagrań. Można archiwizować swoje nagrania. Kiedy nie potrzebujesz używać dyktafonu, można wykorzystywać pamięć wewnętrzną do przenoszenia danych.

kup w esklepie »

PODSŁUCH GSM NA KARTĘ SIM Z AKTYWACJĄ GŁOSEM – X005

Mini podsłuch GSM z czujnikiem głosu jest najnowszym urządzeniem na rynku detektywistycznym. Podsłuch GSM z automatyczną funkcją czujnika głosu umożliwia podsłuch otoczenia przez sieć GSM. Z chwila wykrycia głosu urządzenie automatycznie zadzwoni na Twój telefon komórkowy! Jego niepozorny i miniaturowy wygląd nie wzbudzi niczyich podejrzeń. Niesamowicie czułe dwa mikrofony umożliwiają podsłuchiwanie otoczenia w promieniu nawet do 10 metrów. Korzystanie z nadajników GSM umożliwia nieograniczony zasięg i podsłuch z dowolnego miejsca na ziemi.

kup w esklepie »

Alarm GSM -wyzwalany czujnikiem kontaktronowym. Podsłuch GSM – aktywacja głosem

Urządzenie umożliwia nasłuch otoczenia poprzez wykonanie połączenia na numer telefonu z włożonej karty SIM. Posiada czuły mikrofon który wyłapuję najmniejszy szmer.Działa automatycznie po włożeniu karty SIM. Moduł wyposażony jest w magnetyczny alarm, który możemy użyć do zabezpieczenia drzwi do pomieszczenia i funkcję aktywacji dżwiękiem czyli oddzwanianie po wykryciu głosu/ dzwieku w otoczeniu. Moduł może działać non-stop podłączony poprzez kabel do zasilania.

kup w esklepie »

DYKTAFON W PENDRIVE

Miniaturowych rozmiarów dyktafon zakamuflowany jest w środku pamięci przenośnej typu Pendrive. Od normalnego Pendrive’a odróżnia go tylko mikro przełącznik z boku. Po przełączeniu pendrive automatycznie zaczyna nagrywanie. Nikt nie zorientuje się że ten Pendrive ma właściwości nagrywania dźwięku. W trakcie nagrywania nic nie świeci się, mikrofonu nie widać, nie wydaje żadnych dźwięków. Jedynie posiadacz wie że nagrywanie jest włączone – przełącznik z boku. Pamięć 2GB pozwala na rejestrację około 145 godzin dźwięku. Nie ma więc potrzeby kasowania nagrań. Można archiwizować nagrania. Kiedy nie ma potrzeby używania dyktafonu, można go wykorzystywać jako pamięć wewnętrzną do przenoszenia danych.

kup w esklepie »

KAMERA W DŁUGOPISIE – WYSOKA JAKOŚĆ NAGRAŃ – HD

Profesjonalny długopis z wbudowaną mini kamerą to kolejny bardzo niepozorny i profesjonalny sprzęt detektywistyczny. Miniaturowy obiektyw ukryty jest tak, aby u osoby niewtajemniczonej nie wzbudził najmniejszych podejrzeń. Solidna i elegancka konstrukcja sprawia, że doskonale nadaje się również jako długopis biznesowy np. podczas ważnych spotkań czy konferencji. Idealnie sprawdzi się w każdej, nawet najmniej oczekiwane sytuacji. Z takim narzędziem mogą być Państwo pewni, że gdy przyjdzie potrzeba będzie on zawsze gotowy, a prosta i intuicyjna obsługa nie sprawi nikomu, najmniejszego problemu.

kup w esklepie »

MINI PODSŁUCH I LOKALIZATOR GSM

Podsłuch działa w sieci komórkowej i wykorzystuje komunikacje twojego telefonu z umieszczoną w podsłuchu karta SIM, najlepiej tej samej sieci, której sam używasz. Podsłuch działa w częstotliwościach 900/ 1800/ oraz 1900, tych samych co: ERA, HEYAH TAK-TAK itp.

kup w esklepie »

DYKTAFON Z AKTYWACJĄ GŁOSEM W PENDRIVE USB

NAJLEPSZY NA RYNKU-PROFESJONALNY DYKTAFON Z AKTYWACJĄ GŁOSEM – W PENDRIVIE USB. Wbudowany akumulator umożliwia 20-30godz. ciągłej pracy dyktafonu. Wychwytuje dźwięki rozmowy z odległości 5-10m, Nagrania zapisywane są w pamięci flash o pojemności 4GBDo 45godz. nagrań w formacie WAV, Aktywacja nagrywania głosem. Najlepsza jakość nagrywania 192kbps.

kup w esklepie »

PODSŁUCH GSM Z CZUJNIKIEM RUCHU PIR

Urządzenie umożliwia nasłuch otoczenia poprzez wykonanie połączenia na numer z karty SIM urządzenia. Działa automatycznie po włożeniu karty SIM .Posiada czuły mikrofon o zasięgu do 15 metrów w pomieszczeniach. Urządzenie wyposażone jest w czujnik ruchu PIR (pasywna podczerwień), który po wykryciu wyraźnego ruchu w obrębie do 5 metrów alarmuje, dzwoni na telefon którym wykonano ostatnie połączenie. Produkt może być zastosowany do zabezpieczenia biura, garażu, piwnicy, magazynu, działki, oraz innych pomieszczeń wymagających ochrony. Sterowanie modułem odbywa się za pomocą komend SMS. Dodatkowo moduł GSM może pełnić funkcję lokalizatora jeśli uaktywnisz tę opcję u operatora (orange, plus, t-mobile), gdzie wysyłane będą powiadomienia SMS o położeniu modułu.

kup w esklepie »

PARABOLICZNY MIKROFON KIERUNKOWY

Mikrofon kierunkowy paraboliczny. Nasłuch + Luneta + Nagrywanie. Idealny do: słuchania głosu i dźwięków w terenie otwartym, ochrony obiektów, stawów, posesji, dla myśliwych, słuchania zwierząt oraz przyrody itd. Posiada wbudowaną lunetą obserwacyjną i słuchawki. To bardzo czułe urządzenie pozwala skutecznie słuchać dźwięki i głosy w przestrzeni otwartej na odległość do ok. 100 metrów. Wbudowany rejestrator dźwięku (ok. 15 sekund nagrywania), możliwość dłuższego nagrywania łącząc mikrofon z dyktafonem (jack-jack 3,5mm). Posiada regulator (HI-LOW) wzmacniający siłę dźwięku i przyciski REC/PLAY. Uruchamiany bardzo prosto przyciskiem spustowym. Całkowicie dyskretna praca. Bardzo prosta ob obsługa.

kup w esklepie »

PODSŁUCH BEZPRZEWODOWY GM980

Bezprzewodowy podsłuch jest najnowszym urządzeniem na rynku detektywistycznym. Jego niepozorny i miniaturowy wygląd nie wzbudzi niczyich podejrzeń. Niesamowicie czuły mikron umożliwi podsłuchiwanie otoczenia w promieniu nawet do 10 metrów. Wystarczy włączyć podsłuch, pozostawić go w miejscu które ma być nasłuchiwane i to wszystko! Zasięg podsłuchu 500-2500 metrów. Nie potrzebujesz montować w nim żadnych kart sim i co za tym idzie nie ponosisz żadnych kosztów związanych z nadsłuchiwaniem otoczenia!

kup w esklepie »

PODSŁUCH GSM W LISTWIE ZASILAJĄCEJ

Listwa służy jako podsłuch otoczenia z dowolnego telefonu komórkowego jak i normalna listwa prądowa. Aby rozpocząć nasłuch wystarczy zadzwonić na numer karty którą należy umieścić w listwie. Główną zaletą urządzenia jest możliwość korzystania z niego w zasięgu globalnym, wszędzie tam gdzie jest zasięg GSM. Listwa zasilająca posiada wbudowany bardzo czuły mikrofon zbierający dźwięk z odległości kilku metrów i własne zasilanie dzięki czemu działa również po odłączeniu od sieci. - Operatorzy sieci Orange, Plus i Era oferują usługę polegającą na sprawdzeniu w którym miejscu znajduje się urządzenie, a więc tym samym może służyć jako lokalizator. Wystarczy wysłać specjalnego SMSa do operatora by tą funkcję uaktywnić ( w zależności od operatora). Powiadomienia będziesz otrzymywał w formie SMSa.

kup w esklepie »

PODSŁUCH GSM W LISTWIE ZASILAJĄCEJ aktywacja dźwiękiem

Listwa służy jako podsłuch otoczenia z dowolnego telefonu komórkowego jak i normalna listwa prądowa. Aby rozpocząć nasłuch wystarczy zadzwonić na numer karty którą należy umieścić w listwie. Główną zaletą urządzenia jest możliwość korzystania z niego w zasięgu globalnym, wszędzie tam gdzie jest zasięg GSM. Listwa zasilająca posiada wbudowany bardzo czuły mikrofon zbierający dźwięk z odległości kilku metrów. Listwa posiada własne zasilanie dzięki czemu działa również po odłączeniu od sieci. - Operatorzy sieci Orange, Plus i Era oferują usługę polegającą na sprawdzeniu w którym miejscu znajduje się urządzenie, a więc tym samym może służyć jako lokalizator. Wystarczy wysłać specjalnego SMSa do operatora by tą funkcję uaktywnić ( w zależności od operatora). Powiadomienia będziesz otrzymywał w formie SMSa.

kup w esklepie »

PODSŁUCH GSM Z NAGRYWANIEM

Mini podsłuch GSM z nagrywaniem jest najnowszym i jedynym tego typu urządzeniem na rynku. Podsłuch GSM z automatyczną funkcją czujnika głosu umożliwia podsłuch i nagrywanie otoczenia . Z chwila wykrycia głosu urządzenie automatycznie zaczyna nagrywać. Jego niepozorny i miniaturowy wygląd nie wzbudzi niczyich podejrzeń. Niesamowicie czuły mikron umożliwia podsłuchiwanie otoczenia w promieniu nawet do 10 metrów. Korzystanie z nadajników GSM umożliwi nieograniczony zasięg i podsłuch z dowolnego miejsca.

kup w esklepie »

PODSŁUCH GSM AKTYWACJA GŁOSEM I WSTRZĄSEM

Prezentowane urządzenie ma nieograniczony zasięg – ściany mieszkań czy ukształtowanie terenu nie wpływają negatywnie na jakość odbioru. Możesz znajdować się na drugim końcu Polski , by sprawdzić co słychać w mieszkaniu, garażu, w pracy. Dodatkowo Operatorzy sieci Orange, Plus i Era oferują usługę polegającą na sprawdzeniu, w którym miejscu znajduje się urządzenie a więc tym samym możesz wykorzystać urządzenie jako lokalizator. Wystarczy wysłać specjalnego smsa do operatora, by tę funkcję uaktywnić. Powiadomienia będziesz otrzymywał w formie sms-ów. Możesz urządzenie zostawić w samochodzie ( ułatwi lokalizację w przypadku kradzieży ), w mieszkaniu, w garażu, w pracy. Może nie jesteś pewny swojej dziewczyny, sąsiada, pracownika lub wspólnika?

kup w esklepie »

PODSŁUCH LOKALIZATOR GSM

Mini podsłuch GSM z czujnikiem głosu jest najnowszym urządzeniem na rynku detektywistycznym. Podsłuch GSM z automatyczną funkcją czujnika głosu umożliwia podsłuch otoczenia przez sieć GSM. Z chwila wykrycia głosu urządzenie automatycznie zadzwoni na Twój telefon komórkowy! Jego niepozorny i miniaturowy wygląd nie wzbudzi niczyich podejrzeń. Niesamowicie czułe dwa mikrony umożliwią podsłuchiwanie otoczenia w promieniu nawet do 10 metrów. Korzystanie z nadajników GSM umożliwi nieograniczony zasięg i podsłuch z dowolnego miejsca na ziemi. Inwigilacja głosowa jeszcze nigdy nie była tak prosta.

kup w esklepie »

PODSŁUCH STETOSKOPOWY

Profesjonalny przenośny zestaw podsłuchowy pozwalający na słuchanie rozmów przez litą ścianę o grubości nawet do 40 centymetrów. Zastosowane w urządzeniu filtry pasmowe pozwalają dostosować charakterystykę do konstrukcji ścian: betonowych, drewnianych, zbrojonych, metalowych, ceglanych, szyb. Podsłuch wzmacnia dźwięk do 20 000 razy – regulacja czułości-wzmocnienia. Łatwa intuicyjna obsługa,wbudowany akumulator zapewnia kilkadziesiąt godzin pracy. Doskonałe narzędzie do pracy operacyjnej bez konieczności dostawania się wewnątrz budynków,obiektów i itp.

kup w esklepie »

PODSŁUCH STETOSKOPOWY F999B

Profesjonalny podsłuch stetoskopowy F-999B umożliwia prowadzenie podsłuchu dźwięków i rozmów w pomieszczeniu przez ścianę o grubości nawet 50cm. W tym modelu zastosowany został bardzo czuły mikrofon sejsmiczny zdolny do wychwycenia mikro drgań ściany wywołanych mową. Nowością jest w tym modelu zastosowanie nadajnika FM, umożliwia to między innymi słuchanie na odległość. W zestawie znajduje się igła 100mm. Igłą można przebić się przez warstwę przez którą nie przechodzi dźwięk, igłę też można wsunąć w mało dostępne wąskie miejsce. Superczuła wkładka mikrofonowa wykryje każde mikro wstrząsy ściany, szyby powodowane ludzką mową.

kup w esklepie »

PODSŁUCH LOKALIZATOR GSM Z WBUDOWANĄ KAMERA, ZDJĘCIA MMS,

Mini podsłuch GSM z wbudowaną kamerą i czujnikiem głosu jest najnowszym urządzeniem szpiegowskim na rynku detektywistycznym. Jego niepozorny i miniaturowy wygląd nie wzbudzi niczyich podejrzeń. Niesamowicie czuły mikron umożliwi podsłuchiwanie otoczenia w promieniu nawet do 15 metrów. Korzystanie z nadajników GSM umożliwi nieograniczony zasięg i podsłuch z dowolnego miejsca na ziemi. Podsłuch nie posiada Sim locka i współpracuje z wszystkimi sieciami GSM . Urządzenie posiada wbudowaną kamerę dzięki , której możemy robić zdjęcia , nagrywać filmy lub nagrywać tylko dźwięk. Wszystkie nagrania są zapisywanie na karcie pamięci micro SD. Funkcja VOX uruchamia powiadomienie telefoniczne lub SMS po wykryciu dźwięku powyżej 30 dB . Nowa funkcja MMS w urządzeniu to możliwość wykonania zdjęcia i przesłanie go na telefon.

kup w esklepie »

PROFESJONALNY DYKTAFON W DŁUGOPISIE

Ultra miniaturowych rozmiarów dyktafon zakamuflowany jest wewnątrz długopisu. Doskonały kamuflaż nie pozwala rozpoznać ukrytego zastosowania długopisu. Tylko właściciel wie o jego specjalnych właściwościach. Długopis pisze i w zestawie są zapasowe wkłady. Prosta obsługa oraz wysoka jakość nagrań, czułość mikrofonu, czyni to urządzenie jako jedno z najlepszych na rynku. Po podłączeniu do komputera w systemie pojawia się nowy dysk twardy z zarejestrowanymi nagraniami w formacie mp3. Odtwarzanie jest możliwe również za pomocą dostarczonego zestawu słuchawkowego ( bezpośrednio z długopisu)

kup w esklepie »

ZESTAW PODSŁUCHOWY F908

Jego niepozorny i miniaturowy wygląd nie wzbudzi niczyich podejrzeń. Niesamowicie czuły mikron umożliwi podsłuchiwanie otoczenia w promieniu nawet do 15 metrów. Wystarczy włączyć podsłuch , pozostawić go w miejscu które ma być nasłuchiwane i to wszystko! Zasięg podsłuchu do 500 metrów. Nie potrzebujesz montować w nim żadnych kart SIM i co za tym idzie nie ponosisz żadnych kosztów związanych z nasłuchiwaniem otoczenia! W zestawie znajduje się wysokiej jakości odbiornik, automatycznie dostrajający się do podsłuchu.

kup w esklepie »

Rzetelna firma

Polityka prywatności

Wszystkie dokumenty i pliki graficzne znajdujące się na stronie internetowej są włąsnością firmy Sternal..

Kontakt

Elektronika Specjalistyczna Sternal

Adres: ul. Nowiaszaka 28
 : 63-900 Rawicz
Tel.:+48 65 545 47 31
GSM501 420 833
E-mail: biuro@eurotestery.pl