Zagłuszacze GPS GSM

PROFESJONALNY ZAGŁUSZACZ LOKALIZATORÓW GPS. TG2000-121G

zagłuszacz lokalizatorów GPS

Zagłuszacz eliminator GPS urządzenie służy do zagłuszania radiowego sygnału satelitarnego docierającego do odbiornika GPS zamontowanego ( ukrytego ) w samochodzie osobowym, ciężarówce lub innych przedmiotach. Zagłuszacz bardzo skutecznie eliminuje możliwość wykorzystania systemu radiolokacji satelitarnej GPS do namierzania miejsca przebywania ( pozycji ) osób i pojazdów.Urządzenie umożliwia niezależne użycie poszczególnych pasm, wszystkie mogą pracować jednocześnie. W urządzeniu zastosowano wydajny system chłodzenia za pomocą wentylatorów, dzięki temu po podłączeniu do zasilania zagłuszacz może pracować nieprzerwanie przez długi czas.

kup w esklepie »

ZAGŁUSZACZ GPS, PODSŁUCHÓW, LOKALIZATORÓW GPS

zagłuszacz GPS

Oferowane urządzenie skutecznie zagłusza urządzenia GPS, uniemożliwia podsłuch za pomocą oferowanych na rynku podsłuchów. Zagłusza lokalizatory GPS, przez co uniemożliwia lokalizację osób, samochodów itp. Urządzenie działa w promieniu do 15m. Czas pracy na akumulatorze wynosi 3 godz, po podłączeniu przez zasilacz do sieci nie ma ograniczeń czasowych.

kup w esklepie »

ZAGŁUSZACZ PODSŁUCHÓW, LOKALIZATORÓW - MODEL PROFESJONALNY TG-2000B

zagłuszacz podsłuchów

Oferowane urządzenie skutecznie zagłusza urządzenia GPS. Zagłusza lokalizatory GPS, podsłuchy GSM, przez co uniemożliwia lokalizację osób, samochodów itp. Zagłuszacz posiada przełącznik zmiany zakresów częstotliwości. Czas pracy na akumulatorze wynosi 2 – 3 godz, po podłączeniu ładowarki nie ma ograniczeń czasowych. Możliwość podłączenia w samochodzie, w komplecie ładowarka samochodowa, sieciowa, futerał. Urządzenie posiada wewnętrzny wentylator umożliwiający ciągłą pracę zagłuszacza.

kup w esklepie »

PROFESJONALNY ZAGŁUSZACZ PODSŁUCHÓW GSM>

Nowoczesny i profesjonalny zagłuszacz podsłuchów GSM, lokalizatorów. Urządzenie może pracować nawet w trudnych warunkach (magazyny, garaże itp.), charakteryzuje je rewelacyjna skuteczność działania. Urządzenie to jest bardzo łatwe zarówno w montażu jak i obsłudze. Istnieje możliwość umieszczenia zagłuszacza na ścianie za pomocą dołączonego uchwytu i śrub montażowych. Obsługa zagłuszacza ogranicza się do włączenia urządzenia. Nie wymaga od użytkownika praktycznie żadnych umiejętności technicznych. Urządzenie posiada regulację mocy za pomocą pilota, co umożliwia regulację zasięgu dostosowaną do własnych potrzeb.

kup w esklepie »

Rzetelna firma

Polityka prywatności

Wszystkie dokumenty i pliki graficzne znajdujące się na stronie internetowej są włąsnością firmy Sternal..

Kontakt

Elektronika Specjalistyczna Sternal

Adres: ul. Nowiaszaka 28
 : 63-900 Rawicz
Tel.:+48 65 545 47 31
GSM501 420 833
E-mail: biuro@eurotestery.pl