Wykrywacze kamer


Wykrywacze kamer są to przyrządy wykrywające ukryte kamery przewodowe i bezprzewodowe. Działanie wykrywaczy kamer opiera się na emitowaniu światła laserowego, które odbijając się od matrycy kamery wraca do detektora. Nie ma więc różnicy, czy kamera jest włączona czy wyłączona.

LASEROWY WYKRYWACZ PODSŁUCHÓW,KAMER,MODEL S-26

S-26 wykrywa również wszystkie kamery niezależnie od tego czy kamera jest włączona czy wyłączona. Wykrywacz posiada soczewkę z filtrem IR. Wysłana i odbita wiązka laserowa od matrycy kamery ulega spolaryzowaniu i powoduje widoczne pulsujące czerwone światło lasera. Detektor S – 26 posiada regulację czułości, umożliwia to wyeliminowanie częstotliwości zakłócających oraz dokładną lokalizację podsłuchu. Powiadomienie o istnieniu zagrożenia odbywa się przez zapalenie się kolejnych diod, sygnałem dźwiękowym lub wibracjami. Bardzo przydatną funkcją jest powiadomienie wibracjami.

kup w esklepie »

LASEROWY WYKRYWACZ PODSŁUCHÓW, GSM,GPS,KAMER CC-308

Precyzyjny skuteczny wykrywacz wszystkich dostępnych na rynku podsłuchów, kamer bezprzewodowych, przewodowych, podsłuchów GSM oraz lokalizatorów GPS, WIFI, BLUETOOTH. Nowoczesna technologia umożliwia szybkie skanowanie i wykrywanie wszystkich urządzeń pracujących w częstotliwościach 1 – 6,5GHz. CC-308+ wykrywa również wszystkie kamery niezależnie od tego czy kamera jest włączona czy wyłączona. Wykrywacz posiada soczewkę z filtrem IR. Wysłana i odbita wiązka laserowa od matrycy kamery ulega spolaryzowaniu i powoduje widoczne pulsujące czerwone światło lasera.

kup w esklepie »

Rzetelna firma

Polityka prywatności

Wszystkie dokumenty i pliki graficzne znajdujące się na stronie internetowej są włąsnością firmy Sternal..

Kontakt

Elektronika Specjalistyczna Sternal

Adres: ul. Nowiaszaka 28
 : 63-900 Rawicz
Tel.:+48 65 545 47 31
GSM501 420 833
E-mail: biuro@eurotestery.pl