O firmie Sternal

Czołowy producent w branży elektronicznej

Firma STERNAL istnieje na rynku od 1975 r. jest czołowym producentem w branży elektronicznej.Firma zawsze wyróżniała się profesjonalizmem w badaniach, w rozwoju nowych technologii i produkcji urządzeń elektronicznych wysokiej jakości.

Marka STERNAL od wielu lat cieszy się zaufaniem klientów w Polsce i za granicą. Jako pierwsi w Europie w 1990 r. rozpoczęliśmy produkcję testerów banknotów sprawdzających obecność kodu, nitki zabezpieczającej banknot. Natomiast w 2005 r. wdrożyliśmy do produkcji elektroniczne testery banknotów sprawdzające autentyczność w promieniach podczerwonych IR. Ostatnimi nowościami są testery banknotów Scan IR1500, Scan IR2003, Euro Scan 2005.

Firma STERNAL zajmuje się także produkcją oraz importem urządzeń detektywistycznych. Oferujemy jedne z najlepszych na rynku wysokiej jakości wykrywacze urządzeń podsłuchowych RF6000, RFD7000, CC308+

Kolejnym sukcesem jest opracowanie i wdrożenie do produkcji jonizatorów powietrza 1000L, 2000L. 9000S. Jonizatory odznaczają się dużą nie zawodnością, efektywnością i uznaniem klientów.Wszystkie wspomniane działania są trwale związane z osobą Janusza Sternala – założyciela oraz właściciela Firmy.

Oferta sklepu internetowego

Testery, mikrokamery, wykrywacze podsłuchów i kamer, zestawy podsłuchowe, zagłuszacze gps, jonizatory

testery banknotów mikrokamery podsłuchy zagłuszacze gps wykrywacze podsłuchów wykrywacze kamer jonizatory powietrza

Oferujemy w naszym sklepie internetowym: wykrywacze podsłuchów, wykrywacze kamer, zestawy podsłuchowe, zagłuszacze gps, mikrokamery, testery banknotów, eurotestery, jonizatory powietrza.

sklep internetowy
Zapraszamy do naszego sklepu internetowego na www.sternal.co

Rzetelna firma

Polityka prywatności

Wszystkie dokumenty i pliki graficzne znajdujące się na stronie internetowej są włąsnością firmy Sternal..

Kontakt

Elektronika Specjalistyczna Sternal

Adres: ul. Nowiaszaka 28
 : 63-900 Rawicz
Tel.:+48 65 545 47 31
GSM501 420 833
E-mail: biuro@eurotestery.pl