Wykrywacze podsłuchów

Wykrywacze podsłuchów to uniwersalne przyrządy, które wykrywają urządzenia szpiegowskie. Do nich należą między innymi odsłuchy, kamery bezprzewodowe, lokalizatory GPS. Wykrywavzze są lekkie i przenośne, nie wymagają stałego podłączenia do sieci a większość mieści się w kieszeni.

WYKRYWACZ PODSŁUCHÓW RF DETECTOR 0 - 6 GHz

wykrywacz podsłuchów RF

RF Detector posiada regulację czułości, co umożliwia wyeliminowanie częstotliwości zakłócających oraz dokładną lokalizację podsłuchu. Powiadomienie o istnieniu zagrożenia odbywa się przez zapalenie się kolejnych diod, sygnałem dźwiękowym lub wibracjami. Detector posiada również słuchawki do dokładnej lokalizacji.
PARAMETRY RF DETECTORA
Zakres skanowanch częstotliwości 0 – 6GHz sygnalizacja siły sygnału optyczna (diody LED) sygnalizacja dźwiękowa lub wibracjami sygnalizacja dźwiękowa przez słuchawki regulacja czułości – ustawianie poziomu tła zasilanie 3V (2 x AAA )

kup w esklepie»

WYKRYWACZ PODSŁUCHÓW DETECTOR RFD7000

RFD 7000 jest bardzo czułym urządzeniem pozwalającym na skuteczne wykrywanie i lokalizację wszelkiego rodzaju urządzeń podsłuchowych – analogowych, cyfrowych, kamer bezprzewodowych, podsłuchów realizowanych za pomocą telefonów komórkowych i lokalizatorów GPS,
Posiada możliwość ustawiania czułości, dzięki czemu można wyeliminować niepożądane promieniowanie pochodzące od nadajników TV, radiowych, GSM. RFD7000 nie reaguje na fałszywe alarmy typu pola elektromagnetyczne wytwarzane przez urządzenia elektryczne takie jak faxy, telewizory, monitory, komputery.

kup w esklepie »

LASEROWY WYKRYWACZ PODSŁUCHÓW, KAMER, MODEL S-26

S-26 wykrywa również wszystkie kamery niezależnie od tego czy kamera jest włączona czy wyłączona. Wykrywacz posiada soczewkę z filtrem IR. Wysłana i odbita wiązka laserowa od matrycy kamery ulega spolaryzowaniu i daje pulsujące czerwone światło lasera. Detektor S – 26 posiada regulację czułości , umożliwia to wyeliminowanie częstotliwości zakłócających oraz dokładną lokalizację podsłuchu. Powiadomienie o istnieniu zagrożenia odbywa się przez zapalenie się kolejnych diod, sygnałem dźwiękowym lub wibracjami. Bardzo przydatną funkcją jest powiadomienie wibracjami.

kup w esklepie »

LASEROWY WYKRYWACZ PODSŁUCHÓW, GSM, GPS, KAMER CC-308

Precyzyjny skuteczny wykrywacz wszystkich dostępnych na rynku podsłuchów, kamer bezprzewodowych, przewodowych, podsłuchów GSM oraz lokalizatorów GPS, WIFI, BLUETOOTH. Nowoczesna technologia umożliwia szybkie scanowanie i wykrywanie wszystkich urządzeń pracujących w częstotliwościach 1 – 6,5GHz. CC-308+ wykrywa również wszystkie kamery niezależnie od tego czy kamera jest włączona czy wyłączona. Wykrywacz posiada soczewkę z filtrem IR. Wysłana i odbita wiązka laserowa od matrycy kamery ulega spolaryzowaniu i powoduje widoczne pulsujące czerwone światło lasera. Detektor CC308+ posiada regulację czułości, umożliwia to wyeliminowanie częstotliwości zakłócających oraz dokładną lokalizację podsłuchu. o istnieniu zagrożenia odbywa się przez zapalenie się kolejnych diod, sygnałem dźwiękowym lub wibracjami. Bardzo przydatną funkcją jest powiadomienie wibracjami oraz praca ze słuchawkami.

kup w esklepie »

WYKRYWACZ TELEFONÓW GSM, PODSŁUCHÓW GSM

Wykrywanie wszystkich działających urządzeń opartych o GSM:
Telefony komórkowe, Lokalizatory GPS, Moduły alarmowe GSM, Bezprzewodowe kamery 3G, Podsłuchy GSM Podsłuch w telefonach GSM, 3G, Oprogramowania szpiegowskie (zdalne włączenie mikrofonu, pobieranie wiadomości SMS itp.)
Wystarczy że urządzenie GSM jest włączone i emituje lub odbiera aktualnie sygnał ze stacji bazowej. Nawiązanie połączenia ze stacją bazową (np. wysłanie lub odebranie SMS) zostanie natychmiast wykryte przez DETECTOR GSM i zasygnalizowane diodami LED, dźwiękiem lub wibracjami. Wykrywacz pracuje w obszarze 1-10 metrów.

kup w esklepie »

Rzetelna firma

Polityka prywatności

Wszystkie dokumenty i pliki graficzne znajdujące się na stronie internetowej są włąsnością firmy Sternal..

Kontakt

Elektronika Specjalistyczna Sternal

Adres: ul. Nowiaszaka 28
 : 63-900 Rawicz
Tel.:+48 65 545 47 31
GSM501 420 833
E-mail: biuro@eurotestery.pl