Mikrokamery

Mikrokamery to miniaturowe urządzenia rejestrujące obraz i dźwięk. Z powodzeniem mogą być stosowane przy opiece nad dziećmi i osobami starszymi. Większość minikamer nie różni się niczym od przedmiotów codziennego użytku, dlatego ich praca może się odbywać niezauważona.

Brelok do kluczy z mini kamerą MODEL 909

Kamera szpiegowska, ukryta w breloku do kluczy przypominającym pilot do alarmu samochodowego lub centralnego zamka. Kamera została bardzo umiejętnie schowana na czele breloka. Robiąc zdjęcie lub nagrywając film z ukrycia będziemy sprawiali wrażenie otwierania samochodu. Dzięki takiemu rozwiązaniu niepostrzeżenie możemy robić zdjęcia i nagrywać. Wyceluj przód kamery w wybranym kierunku i naciśnij odpowiedni przycisk. Max 8 GB pamięci zewnętrznej pozwala na zapisanie kilkudziesięcio godzinnego materiału filmowego. Wbudowany akumulator 280 mA pozwala na ciągłą pracę kamery w czasie ok 3 godzin. Dzięki wykorzystaniu lekkiego stopu materiałów brelok jest bardzo lekki i poręczny. Wyglądem przypomina wszystkie inne piloty do alarmów lub centralnego zamka.

kup w esklepie »

DŁUGOPIS Z KAMERĄ I MIKROFONEM.

Długopis z wbudowaną kamerą oraz mikrofonem. Gadżet ten może służyć jako dyskretna kamera bądź dyktafon. Długopis posiada opcje rejestrowania obrazu z dźwiękiem oraz robienia zdjęć. Jest niezwykle prosty w obsłudze – posiada tylko jeden przycisk. Za pomocą, kabla bez problemu przeniesiesz nagrania na Twój komputer, który wykryję go jak zwykłego pendrive’a co oznacza kompatybilność z każdym systemem operacyjnym. Odpowiednio dobrana pojemność baterii pozwala na kręcenie filmu w najwyższej dostępnej rozdzielczości przez około 2 godziny.

kup w esklepie »

KAMERA UKRYTA W ZEGARZE Z DETEKCJĄ RUCHU I PILOTEM ZDALNEGO STEROWANIA.

Dyskretnie ukryta kolorowa kamera z funkcją detekcji ruchu i pilotem zdalnego sterowania. Posiada wiele trybów rejestracji obrazu i dźwięku, może być aktywowana na podstawie detekcji ruchu. Urządzenie obsługuje karty pamięci do 32GB, a czas nagrywania wideo wynosi do 12 godzin, a dźwięku do 25 godzin..

kup w esklepie »

KAMERA W DŁUGOPISIE-WYSOKA JAKOŚĆ-HD

Profesjonalny długopis z wbudowaną mini kamerą to kolejny bardzo niepozorny i profesjonalny sprzęt detektywistyczny. Miniaturowy obiektyw ukryty jest tak, aby u osoby niewtajemniczonej nie wzbudził najmniejszych podejrzeń. Solidna i elegancka konstrukcja sprawia, że doskonale nadaje się również jako długopis biznesowy np. podczas ważnych spotkań czy konferencji. Idealnie sprawdzi się w każdej, nawet najmniej oczekiwane sytuacji. Z takim narzędziem mogą być Państwo pewni, że gdy przyjdzie potrzeba będzie on zawsze gotowy, a prosta i intuicyjna obsługa nie sprawi nikomu, najmniejszego problemu..

kup w esklepie »

Rzetelna firma

Polityka prywatności

Wszystkie dokumenty i pliki graficzne znajdujące się na stronie internetowej są włąsnością firmy Sternal..

Kontakt

Elektronika Specjalistyczna Sternal

Adres: ul. Nowiaszaka 28
 : 63-900 Rawicz
Tel.:+48 65 545 47 31
GSM501 420 833
E-mail: biuro@eurotestery.pl