Jonizatory powietrza

Jonizatory powietrza to urządzenia, które są stosowane w pomieszczeniach mieszkalnych i biurach w celu wytworzenia anionów tlenu. Ma to za zadanie oczyszczanie powietrza z bakterii, zarodków pleśni czy też uciążliwych alergenów, a w konsekwencji polepszenie naszego zdrowia. Jonizatory są szczególnie polecane w pomieszczeniach z komputerami czy też innymi urządzeniami elektrycznymi.
Jonizator 9000S jest urządzeniem wytwarzającym jony ujemne. Poprzez wytwarzanie wysokiego ujemnego napięcia generuje on strumień jonów ujemnych wysyłanych do otoczenia przez otwory w jonizatorze, w których znajdują się iglice. Jony ujemne przyłączają się do cząstek kurzu, pyłów, dymu nikotynowego i innych zanieczyszczeń powodując ich opadnięcie.

BIO-JONIZATOR 9000S - nowość

jonizator 9000

Jonizator usuwa skutki promieniowania monitora komputerowego, telewizora. Eliminuje z powietrza kurz, dym papierosowy, pyłek kwiatowy, bakterie i roztocza. Niezbędny jest dla osób cierpiących na alergie pyłowe i nieżyt dróg oddechowych. Działa leczniczo i wspomaga tradycyjne środki lecznicze przy wielu chorobach układu oddechowego, m.in. przy astmie. Ogólnie wzmacnia organizm – powietrze nasycone jonami ujemnymi spotyka się w lasach iglastych i przy tężniach ciechocińskich.

kup w esklepie »

DOMOWY GENERATOR OZONU FA 50

generator ozonu FA50

Generator ozonu FA-50 to idealne urządzenie do oczyszczania pomieszczeń o kubaturze do 30m² takich jak: - kuchnia, pokoje. łazienki, sypialnie.
Ozon bezinwazyjnie, oraz skutecznie osuwa z pomieszczeń wszelkiego rodzaju przykre zapachy, w tym organiczne jak i nieorganiczne. Bezproblemowo usuwa pozostałości po dymie papierosowym. Regularne używanie urządzenia zmniejsza ryzyko zainfekowania wirusami, bakteriami czy też pyłkami alergicznymi. Przebywanie w pomieszczeniach gdzie działa urządzenie poprawia samopoczucie, krążenie krwi, dotlenia organizm (rozkład ozonu w czysty tlen).

kup w esklepie »

GENERATOR OZONU YL600

generator ozonu

Generator ozonu YL600 jest urządzeniem wielofunkcyjnym, które służy zarówno do ozonowania powietrza, jak i środowiska wodnego. Wydajność urządzenia na poziomie 400mg/h ozonu z pobieranego powietrza gwarantuje szeroki zakres zastosowań ozonatora, przy zachowaniu bezpieczeństwa dla zdrowia.
Główne funkcje: sterylizacja żywności, oczyszczanie wody, oczyszczanie pomieszczeń, ozonowanie klimatyzacji, ozonowanie lodówek

kup w esklepie »

GENERATOR OZONU – OZONATOR A300N

ozonator

Generator ozonu A300N jest urządzeniem wielofunkcyjnym służącym zarówno do ozonowania powietrza, jak i środowiska wodnego. Wydajność urządzenia na poziomie 200mg/h z pobieranego powietrza gwarantuje szeroki zakres zastosowań ozonatora, przy zachowaniu bezpieczeństwa dla zdrowia.
Generator ozonu produkuje ozon, który pełni funkcje silnego sterylizatora. Ozon działa bakteriobójczo, usuwa bakterie, wirusy, grzyby, pleśnie , pestycydy, fungicydy, roztocza, pyły i pyłki alergiczne w powietrzu i wodzie oraz jako gaz dociera zarówno do produktów żywnościowych jak i do wszelkich przedmiotów w pomieszczeniu ozonowanym.

kup w esklepie »

JONIZATOR OCZYSZCZACZ POWIETRZA YL-100B

jonizator oczyszczacz

Jonizator YL-100B posiada niezwykle wydajny generator jonizujący ujemnie cząstki powietrza o emisji ponad 9 milionów ujemnych jonów na 1cm³ dzięki temu jonizator ma zastosowanie do oczyszczania powietrza nawet w dużych pomieszczeniach mieszkalnych do 30 m², jak również w obiektach użyteczności publicznej, handlowych, biurowych, przemysłowych. .Jonizator skutecznie wytrąca alergeny, pyłki kwiatowe, roślinne oraz roztocza. Skutecznie wytrąca pyły i pyłki z zanieczyszczeń przemysłowych, środowiskowych oraz przy hodowli ptaków i zwierząt. Usuwa lub ogranicza w powietrzu bakterie, wirusy grzyby, pleśnie.Usuwa nieprzyjemne i szkodliwe zapachy np. dym papierosowy, amoniak itp.Do stosowania w pomieszczeniach do 30 m². Przystosowany do pracy ciągłej.Jonizuje ujemne oczyszczają powietrze w pomieszczeniach poprawiając samopoczucie, dotleniając organizm, działają antystresowo i regenerująco.Jonizator YL-100B niezbędny i niezawodny w skuteczności dla alergików. Nie posiada filtrów wymagających wymiany.

kup w esklepie »

JONIZATOR POWIETRZA 1000L

Jonizator usuwa skutki promieniowania monitora komputerowego, telewizora. Eliminuje z powietrza kurz, dym papierosowy, pyłek kwiatowy, bakterie i roztocza. Niezbędny jest dla osób cierpiących na alergie pyłowe i nieżyt dróg oddechowych. Działa leczniczo i wspomaga tradycyjne środki lecznicze przy wielu chorobach układu oddechowego, m.in. przy astmie. Ogólnie wzmacnia organizm – powietrze nasycone jonami ujemnymi spotyka się w lasach iglastych i przy tężniach ciechocińskich. Jonizator 1000L jest urządzeniem wytwarzającym jony ujemne. Poprzez wytwarzanie wysokiego ujemnego napięcia generuje on strumień jonów ujemnych wysyłanych do otoczenia przez otwory w jonizatorze, w których znajdują się iglice. Jony ujemne przyłączają się do cząstek kurzu, pyłów, dymu nikotynowego i innych zanieczyszczeń powodując ich opadnięcie. Jony ujemne wpływają korzystnie na dobre samopoczucie, usuwają zmęczenie, przyśpieszają odpoczynek, następuje wzmożona koncentracja, lepsze przyswajanie nauki..

kup w esklepie »

JONIZATOR POWIETRZA 2000L

Jonizator usuwa skutki promieniowania monitora komputerowego, telewizora. Eliminuje z powietrza kurz, dym papierosowy, pyłek kwiatowy, bakterie i roztocza. Niezbędny jest dla osób cierpiących na alergie pyłowe i nieżyt dróg oddechowych. Działa leczniczo i wspomaga tradycyjne środki lecznicze przy wielu chorobach układu oddechowego, m.in. przy astmie. Ogólnie wzmacnia organizm – powietrze nasycone jonami ujemnymi spotyka się w lasach iglastych i przy tężniach ciechocińskich. Jonizator 2000L to urządzenie wytwarzające jony ujemne. Poprzez wytwarzanie wysokiego ujemnego napięcia generuje strumień jonów ujemnych wysyłanych do otoczenia przez otwory w jonizatorze, w których znajdują się iglice. Jony ujemne przyłączają się do cząstek kurzu, pyłów, dymu nikotynowego i innych zanieczyszczeń powodując ich opadnięcie. Jony ujemne wpływają korzystnie na dobre samopoczucie, usuwają zmęczenie, przyśpieszają odpoczynek, następuje wzmożona koncentracja, lepsze przyswajanie nauki..

kup w esklepie »

JONIZATOR POWIETRZA P-50

jonizator P50

Jonizator usuwa skutki promieniowania monitora komputerowego, telewizora. Eliminuje z powietrza kurz, dym papierosowy, pyłek kwiatowy, bakterie i roztocza. Niezbędny jest dla osób cierpiących na alergie pyłowe i nieżyt dróg oddechowych. Działa leczniczo i wspomaga tradycyjne środki lecznicze przy wielu chorobach układu oddechowego, m.in. przy astmie. Ogólnie wzmacnia organizm – powietrze nasycone jonami ujemnymi spotyka się w lasach iglastych i przy tężniach ciechocińskich. Jonizator P50 jest urządzeniem wytwarzającym jony ujemne. Poprzez wytwarzanie wysokiego ujemnego napięcia generuje on strumień jonów ujemnych wysyłanych do otoczenia przez otwory w jonizatorze, w których znajdują się iglice. Jony ujemne przyłączają się do cząstek kurzu, pyłów, dymu nikotynowego i innych zanieczyszczeń powodując ich opadnięcie. Jony ujemne wpływają korzystnie na dobre samopoczucie, usuwają zmęczenie, przyśpieszają odpoczynek, następuje wzmożona koncentracja, lepsze przyswajanie nauki..

kup w esklepie »

JONIZATOR POWIETRZA ZE 861

JONIZATOR usuwa skutki promieniowania monitora komputerowego, telewizora. Eliminuje z powietrza kurz, dym papierosowy, pyłek kwiatowy, bakterie i roztocza. Niezbędny jest dla osób cierpiących na alergie pyłowe i nieżyt dróg oddechowych. Działa leczniczo i wspomaga tradycyjne środki lecznicze przy wielu chorobach układu oddechowego, m.in. przy astmie. Ogólnie wzmacnia organizm – powietrze nasycone jonami ujemnymi spotyka się w lasach iglastych i przy tężniach ciechocińskich.

kup w esklepie »

SAMOCHODOWY JONIZATOR – OCZYSZCZACZ POWIETRZA ZE-86

Powietrze w samochodzie, oraz jego wnętrze zawierają zanieczyszczenia w skład których wchodzą: pyły, pyłki, kurze, bakterie, wirusy, pleśnie, grzyby, oraz zapachy spalin,paliw dymu papierosowego i inne. Działa to niekorzystnie na zdrowie i samopoczucie osób znajdujących się wewnątrz samochodu, powodując niedotlenienie organizmu, znużenie, zmniejszenie koncentracji i inne dolegliwości. Używając samochodowego oczyszczacza powietrza z jonizacją i ozonowaniem w sposób skuteczny i szybki uwalniamy wnętrze samochodu od wszelkich zanieczyszczeń bez środków chemicznych.

kup w esklepie »

Rzetelna firma

Polityka prywatności

Wszystkie dokumenty i pliki graficzne znajdujące się na stronie internetowej są własnością firmy Sternal..

Kontakt

Elektronika Specjalistyczna Sternal

Adres: ul. Nowiaszaka 28
 : 63-900 Rawicz
Tel.:+48 65 545 47 31
GSM501 420 833
E-mail: biuro@eurotestery.pl